ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Οδοντιατρικής ΑΠΘ
Γίνετε μέλη στο dapndfk4dents και αυξήστε τα δικαιώματα ανάγνωσης και download θεμάτων.

Τα μέλη μπορούν να εισάγουν στα posts τους φωτογραφίες , video και ψηφοφορίες.

Επίσης μπορείς να επιλέξεις να δέχεσαι στο mail σου όλα τα νέα που αφορούν στο έτος σου!!!

Αυξάνοντας τα posts σου αποκτάς δικαίωμα διόρθωσης του κειμένου που εισάγεις!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Οδοντιατρικής ΑΠΘ
Γίνετε μέλη στο dapndfk4dents και αυξήστε τα δικαιώματα ανάγνωσης και download θεμάτων.

Τα μέλη μπορούν να εισάγουν στα posts τους φωτογραφίες , video και ψηφοφορίες.

Επίσης μπορείς να επιλέξεις να δέχεσαι στο mail σου όλα τα νέα που αφορούν στο έτος σου!!!

Αυξάνοντας τα posts σου αποκτάς δικαίωμα διόρθωσης του κειμένου που εισάγεις!
ΔΑΠ-ΝΔΦΚ Οδοντιατρικής ΑΠΘ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γιατροί που μπήκαν στη σχολή με το 10%

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γιατροί που μπήκαν στη σχολή με το 10% Empty Γιατροί που μπήκαν στη σχολή με το 10%

Δημοσίευση από vasilius Τρι Δεκ 01, 2009 3:53 pm

Καλησπέρα παιδιά.
Εχω τελειώσει Ιατρική ΑΠΘ και με το 10% πέρασα στην οδοντιατρική έχοντας κάποια πράγματα στο μυαλό μου. Στην προσπάθειά μου όμως να αναγνωρίσω τα ιατρικά μαθήματα αντιμετώπησα πρόβλημα λόγω του ότι δεν υπάρχει κάποιο νομικό πλαίσιο ή κάποια απόφαση που να μας κατοχυρώνει τα μαθήματα που περάσαμε πριν από λίγα χρόνια κ που γίνονταν από τους ίδιους καθηγητές...
Θέλω λοιπόν μέσα από το forum να βρώ όποιους άλλους αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα. Συζητώντας το με κάποιους καθηγητές κατάλαβα ότι αν γινει μια ομαδική κίνηση προς τον πρόεδρο της Ιατρικής Σχολής κάτι μπορούμε να πετύχουμε. Αν επίσης κάποιος ξέρει πως να βοηθήσει θα του ήμουν υπόχρεος...
vasilius
vasilius
0rank
0rank

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 39
Location : Thessaloniki
Registration date : 01/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατροί που μπήκαν στη σχολή με το 10% Empty Απ: Γιατροί που μπήκαν στη σχολή με το 10%

Δημοσίευση από vasilakos Παρ Δεκ 04, 2009 3:36 pm

Γνωριζω και αλλα παιδια με αυτο το προβλημα αν θελεις μπορω να σε φερω σε επαφη μηπως μπορεσετε να κανετε κατι συλλογικα..
vasilakos
vasilakos
Moderator
Moderator

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 107
Ηλικία : 35
Location : ΤΟΥΜΠΑ!
Έτος σπουδών : Ε' έτος
Registration date : 08/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γιατροί που μπήκαν στη σχολή με το 10% Empty Απ: Γιατροί που μπήκαν στη σχολή με το 10%

Δημοσίευση από vasilius Τρι Δεκ 08, 2009 7:19 pm

Ok!! Το mail μου είναι billnoulis@hotmail.com. Δώσε το για να έρθουμε σε επαφή! Thnx!
vasilius
vasilius
0rank
0rank

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 39
Location : Thessaloniki
Registration date : 01/10/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης